VÝBĚR VOZIDLA

 

Věříme, že budete s naším zbožím plně spokojeni. Pokud nastane nestandardní situace, uvádíme zde pár informací jak postupovat pro vaši spokojenost.

 

 

Veškeré dotazy ohledně reklamací a vrácení zboží posílejte na e-mail: reklamace@fiatdily.cz

Dokument pro reklamaci dílů: REKLAMAČNÍ PROTOKOL

 

1) Balík přišel poškozený

Pokud je balík viditelně poškozený, sepište s řidičem škodový zápis. Reklamace poškozeného zboží bez škodového zápisu lze těžko vyřídit. Reklamovat zboží poškozené přepravou je nutné hned po převzetí balíku. Pro usnadnění reklamace je vhodné pořídit fotodokumentaci poškozeného zboží, včetně stavu balíku a způsobu zabalení.

 

2) Nenašli jste fakturu

Fakturu standardně vkládáme do slídové obálky, zvenku balíku. Pokud faktura na balíku chyběla, napište nám. Pošleme vám novou fakturu mailem.

 

3) Zboží nepasuje - špatně objednané / špatně odeslané

Tuto situaci je nutné řešit co nejdříve po obdržení zboží. Do 14 dnů od převzetí zásilky nás informujte a my s vámi začneme ihned situaci řešit.

 

4) Díl nefunguje

Na veškeré díly poskytujeme záruku. Pokud se jedná o nové díly  je nutné zboží předat na reklamaci přímo výrobci. V těchto případech je doba vyřízení závislá na reakci výrobce.

U použitých dílů se reklamace řeší vždy individuálně a zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Při reklamaci je nuné vyplnit reklamační protokol, který vyplněný pošlete s reklamovaným dílem. Před odesláním dílů na reklamaci je vhodné předem telefonicky kontaktovat o problému s dílem na telefonu: +420 605 238 888

 

Pro snadnější vyřízení jakéhokoli problému, prosím, vyplňte online formulář, který nám usnadní reklamci.


KONTAKT

telefon:

+420 608 238 888

e-mail:
info@fiatdily.cz
reklamace@fiatdily.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Najdete nás na facebooku